.

.

Бесплатна маица за кратки ракави за кратки ракави

Бесплатна маица за кратки ракави за кратки ракави

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа манжетна џебна мета е едноставна основна што може да се носи цела сезона. Тој е дизајниран со слаби раменици, преден џеб и разиграни шевови на вратот, ракавите и долните полите. Опциите се достапни и во класичните цврсти материи и ленти за разновидност. Навлечете го во вашите омилени дното за секојдневен, без напор изглед! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки манжетни ракави со слаби раменици. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Супер-мека ткаенина од Jerseyерси. Mirtебна маица со ракави со ракави од бесплатно собрание.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат