.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Гроздобер Цветниот пазар на пазарот, врамени текстуризирана уметност од Данхуи Наи

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Гроздобер Цветниот пазар на пазарот, врамени текстуризирана уметност од Данхуи Наи

DEN 879.84

Достапност
Достапно за нарачка

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Данхуи Наи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат