.

.

Поправка Боја Оз Едностепена Боја Компатибилна Со Сребрена Металик Форд Ф

Поправка Боја Оз Едностепена Боја Компатибилна Со Сребрена Металик Форд Ф

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Едностепената боја содржи Основно Палто и Проѕирно Палто сите во една конзерва. Прецизно измешани за совршено да одговараат на бојата на вашите возила. Уретанска подлога исто КАКО и ОЕМ финишот на вашиот автомобил. Лесен за употреба и мазен модел на вентилатор за прскање. Содржи една, 12 мл конзерва Едностепена Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат