.

.

Ressesга Фустани За Девојки Детски Комплет Ребрести Принцеза Лак За Глава Девојки Фустани Забава Цветни Цветни Спојки Набраздено Бебе Мали Девојчиња Фустан Здолништ

Ressesга Фустани За Девојки Детски Комплет Ребрести Принцеза Лак За Глава Девојки Фустани Забава Цветни Цветни Спојки Набраздено

DEN 339.84

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : памучна мешавина е изработена од Добри материјали, меко чувство на рак ви благодарам и убав ден!Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињавнимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.9" Ракав : 25см/9. Девојки Симпатична Цветни Возбуда Ракав Фустан Вратоврска Пред Бохо Тече Замав Принцеза Мини Летни Фустани.7" Ракав : 27см/10.ви благодариме за разбирањето!Главна Боја : На Сликата Е Прикажан Фустан За Боди За Девојчиња. Голем Краток Ракав За Девојки Цврст Плетен Плетен Фустан.Стил : Мода 1 инч = 2,54 cm Package вклучуваат : 1pc Фустан+1pc Лента За Глава Главна Боја : Прикажувањето На Сликата дозволува мала разлика од 1-2cm поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,Стил : Мода Одличен За секојдневен, Дневен, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињамоден дизајн.3" ракав : 31см/12.9" Големина : 18-24м препорачана возраст : 18-24 месеци БИСТА : 54см/21. Натпревар : Лесен за совпаѓање, совпаѓање со палта, чизми, беретки и други предмети за да се создаде модерен изглед. Прилика : Одлично За дома, училиште, одмор, секојдневно носење, надвор, фестивал или фотосесија.3" Големина : 9-12м Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Биста : 50см/19.0" Должина : 54см/21. Мека ткаенина, удобна за носење.Издржлив лепење, погоден за активни девојки. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.1" ракав : 33см/13.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат