.

.

Acdelco Вистински ГМ Во Реакција Сонцето Опрема Удар Бг

Acdelco Вистински ГМ Во Реакција Сонцето Опрема Удар Бг

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Acdelco Gm Оригинална Опрема Лежиштето За Автоматски Менувач е компонента за замена препорачана ОД ГМ за еден или повеќе од следниве системи на возила : автоматски менувач/трансакција и/или рачен погон и оски. Овој оригинален лежиште за опрема ќе ги обезбеди истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат