.

.

Медот Може Да Направи Големо Вакуумско Пакување-3пк

Медот Може Да Направи Големо Вакуумско Пакување-3пк

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Што ако можете да го намалите тој куп џемпери на половина од големината? Или уште помали? Наполнете ги овие вакуумски кеси за складирање полни со меки предмети, како што се перници, утешители и подуени елеци. Кога ќе ги запечатите и ќе го закачите вакуумот на цревото, воздухот буквално ќе излезе од нив, издувувајќи ја кесата на само инчи во дебелина. Овие вреќи за складирање со вакуумски заптивки не само што го максимизираат вашиот капацитет за складирање, туку и ги штитат нежните ткаенини од влага, нечистотија и штетници. Поставете обемни предмети како што се џемпери во компактен простор. Користете вакуум за црево за да го извлечете воздухот и да ги израмните предметите за складирање. Штити предмети од нечистотија, влага и штетници. Димензии : 21 "В х 33.5" Х. ВАЦ-01300.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат