.

.

Делфин ДеВос „Носталгичен сон“ платно уметност

Делфин ДеВос „Носталгичен сон“ платно уметност

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.Уметник : Делфин ДеВосубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш биле откриени на 1x. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат