.

.

Богатствата НА Каролина CDCO0487RUG Поларни Мечки Поларен Бакнеж Од Деби Кук Машина За Перење Мемориска Пена Мат, 19Hx27W

Богатствата НА Каролина CDCO0487RUG Поларни Мечки Поларен Бакнеж Од Деби Кук Машина За Перење Мемориска Пена Мат, 19Hx27W

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Богатствата НА каролина CDCO0487 RUG Поларни Мечки Поларен Бакнеж Од Деби Кук Машина За Перење Мемориска Пена Мат, 19hx27w, Машина За Перење Мемориска Пена Мат со специфични уметнички дела од раса од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од категоријата производи на диви Животни На Каролин. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат