.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Бо Со Јастог Затворач Синџир Ѓердан

Примарно Злато Каратно Бело Злато Бо Со Јастог Затворач Синџир Ѓердан

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Осигурајте се дека секогаш имате накит за да ја комплетирате вашата облека со овој софистициран ѓердан со синџир кутии. Стилизиран во бело злато од 14 карати, овој ѓердан долг 18 инчи и широк 0,7 мм се затвора со затворач од јастог за да понуди движење без проблеми. Овој ѓердан со синџир кутии ќе биде добредојден додаток на секоја колекција накит.Метална Тежина : 1,53 Грама Накит Тип : Финетип : Ланец На Кутии Ѓердан : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 18-инчен х 0,7 ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 14 Каратно Бело Злато, Цврста, Јастог Канџа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат