.

.

Паметен и Секси Женски Плус Големина Ретро Чипка И Мрежа Необложени Долна Жица Градник Стил-СА1017

Паметен и Секси Женски Плус Големина Ретро Чипка И Мрежа Необложени Долна Жица Градник Стил-СА1017

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој градник со целосна фигура има балетски стил назад и широк прилагодлив сатенски финиш еластични ремени за да понуди дополнителна удобност за вашите облини!. Секси софистицираноста започнува со обвиткана долна жица, специјално дизајнирана за засилена поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат