.

.

Дизни Малата Сирена-Група Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Дизни Малата Сирена-Група Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 447.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Тренд Меѓународен Дизни Малку Сирена - Група Ѕид Постер. Врамени Трендови Меѓународните Постери се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40" х 24"х 0.5".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат