.

.

Обновен Apple iPhone 6s Plus Plipippid паметен телефон со безжично емитување $ H2O $ H2O

Обновен Apple iPhone 6s Plus Plipippid паметен телефон со безжично емитување $ H2O $ H2O

DEN 6384.00

Достапност
Достапно за нарачка

Месечен план од 40 американски долари (36 УСД со автоматска плата) 8 GB 4 G LTE податоци, неограничени до 2 G последователно, собрани за разговор и текст. Платете однапред само за услугите што ви се потребни. Пакувањето може да биде генеричко .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат