.

.

Сонувачи од деби женски преголем џемпер за туника против вратот, средна тежина

Сонувачи од деби женски преголем џемпер за туника против вратот, средна тежина

DEN 276.00

Достапност
Достапно за нарачка

Запознајте го вашиот нов одење за сезоната, сонувачите од преголемиот џемпер на дебитантна туника V-вратот, е шик, пријатно и совршен додаток на вашата есенска и зимска гардероба. Должината на туниката обезбедува покриеност, што го прави совршен за спарување со хеланки или слаби фармерки за лежерен изглед. Без напор избор за кој било ден во неделата. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : преголема. Тежина : средна тежина. Деколте : Ребреста V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатна шема; ребрести полите. Сонувачи со деби преголем џемпер за туника против вратот за жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат