.

.

- ПРО Излез На Вода Заптивка Одговара изберете: 1995 - ТОЈОТА ТАКОМА, 2000-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ

- ПРО Излез На Вода Заптивка Одговара изберете: 1995 - ТОЈОТА ТАКОМА, 2000-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликацијата. Произведени за запечатување поправка на животната средина. Потврдено за вклопување, форма и функција. Квалитет на кој можете да му верувате. Одговара Изберете : 1995-1999,2003-2004 ТОЈОТА ТАКОМА 4 Цил 2,4 Л 2000-2002 ТОЈОТА ТАКОМА 4 Цил 2,7 Л 2000-2005 МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ 6 Цил 3 Л 2000-2003 МИЦУБИШИ МОНТЕРО 6 Цил 3 Л 1996-2000 ТОЈОТА 4рнер 4 цил 2.7 л 1995-2000 крајслер СЕБРИНГ 6 цил 2.5 Л 1994-1998 ТОЈОТА Т100 4 цил 2.7 Л 1991-1993 ДОЏ СТЕЛТ 6 ЦИЛ 3 Л 1991-1993 МИЦУБИШИ 3000 ГТ 6 ЦИЛ 3 Л 1995-2000 КРАЈСЛЕР ЦИРУС 6 цил 2,5 л 1997-2004 МИЦУБИШИ ДИЈАМАНТ 6 ЦИЛ 3,5 Л 2001-2005 ДОЏ СТРАТУС 6 ЦИЛ 3 Л 2001-2005 КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ 6 ЦИЛ 3 Л 2000-2003 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ 6 ЦИЛ 3 Л 1995-2000 Доџ СТРАТУС 6 ЦИЛ 2,5 Л 1995-2000 доџ одмаздник 6 цил 2,5 л 1992-1993 МИЦУБИШИ ДИЈАМАНТЕ 6 ЦИЛ 3 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток за вклопување За Да Проверите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат