.

.

Stuple Industries кои се повлекуваат во поток во далечна планинска окер, графичка уметничка галерија, завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од JJ Design House LLC

Stuple Industries кои се повлекуваат во поток во далечна планинска окер, графичка уметничка галерија, завиткано платно печатење

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : природа; Надвор; Планина; Планински венец; Месечина; Сценографија; Сонцето. Дизајн од JJ Design House LLC.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат