.

.

Холи ЕФИ 570-Сензор За Позиција На Гас

Холи ЕФИ 570-Сензор За Позиција На Гас

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

ГТ 150, 3 ПРАЗНИНА, ЖЕНСКИ, ЦРН;Воведување На Продавницата За Жици Холи ЕФИ. Холи има една цел, да ви обезбеди едношалтерско решение за сите ваши потреби за компоненти за ожичување. Од конектори и иглички до жичен разбој и алатки! Холи има се што ви треба за да ја изградите или сервисирате вашата машина ЗА напојување ХОЛИ ЕФИ! Црна Најлон плетенка жица разбој од 1/8 во. до 2 во. и секој конектор (вклучени пинови/заптивки/ТПА) на главните ремени На Холи сега се достапни!; Вистински ОЕМ Конектори. Комплет за конектор со едно пакување вклучува : Конектор, Иглички, Заптивки и ТПА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат