.

.

Кингстон Месинг БА317Ц Класична Кука За Наметка, Полиран Хром

Кингстон Месинг БА317Ц Класична Кука За Наметка, Полиран Хром

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Класичната кука за наметка помага да се отстрани вашата бања со обезбедување дополнителен простор за складирање. Наменета да додаде софистицираност во вашата традиционална бања, премиум полираната хромирана завршница ќе трае со години. 2-3/4" дијаметар основи. Се протега 2-1/8" од ѕид. Премиум финиш. Совршено се координира со секој традиционален декор. Вклучен е целиот хардвер за монтирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат