.

.

Офра Дерма Минерална Покривка Крем Фондацијата - # 0. Фондацијата оз

Офра Дерма Минерална Покривка Крем Фондацијата - 0. Фондацијата оз

DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка

Фондација : - кремаста компактна основа без масло, направена со силициум и минерали што дава свиленкаста мат завршница на сите типови кожа. Ги покрива несовршеностите оставајќи ја кожата да изгледа убаво и природно. Офра Дерма Минерална Покривка Крем Фондација - # 26 0.3 Мл Фондација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат