.

.

Фригидер Пренослив Производител На Мраз За Самочистење, Црн Нерѓосувачки Челик

Фригидер Пренослив Производител На Мраз За Самочистење, Црн Нерѓосувачки Челик

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Секогаш ќе имате доволно мраз за прослави и средби со елегантниот и компактен производител на мраз. Тоа прави неверојатни 26 килограми мраз во период од 24 часа. Внатре во резервоарот има 2,3 литри вода. Брзиот мраз произведува 9 коцки мраз на секои 7-15 минути, така што секогаш ќе имате подготвен ладен пијалок. Чувајте до 1,5 килограми. Едноставно наполнете го резервоарот за самочистење со вода и изберете ја саканата големина на коцка. Вистински кабинет од нерѓосувачки челик ќе го комплиментира секој декор. Овој производител на мраз од нерѓосувачки челик фригидер има капацитет од 2 килограми корпа за мраз и може да направи девет куршуми од мраз за шест минути. Исклучително тивок дизајн работи на помалку од 38 децибели значи дека вашата партиска музика никогаш нема да биде во сенка на вашиот производител на мраз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат