.

.

Лепливи Стапици За Овошна Мува, Бела Мува, Габа Комарец, Комарец и Бубачка За Внатрешна Надворешна Кујна, Нетоксични

Лепливи Стапици За Овошна Мува, Бела Мува, Габа Комарец, Комарец и Бубачка За Внатрешна Надворешна Кујна, Нетоксични

DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификација : . Материјал : Пп Пластика,Лепак,Хартија. Боја : Жолта. Големина : 13см*8см/5.1 нч*3.1 инчи. Дебелина : 0,5 мм.Карактеристики : . 1. Жолти Лепливи Стапици : Светло жолта боја привлекуваат летечки инсекти, а висококвалитетниот лепак ги спречува да избегаат. Специјално дизајниран за летање растителни штетници. Одлично за надворешни или внатрешни растенија, особено растенија во саксии. 2. Безбедни и нетоксични : Стапиците За Убијци од Комарци користат светли бои и лепак за да фатат штетници, лекови без мирис и штетни, без штета за луѓето и миленичињата.;. 3. Лесен за Употреба : Лесен за лупење и вметнување во садот за растенија или овошјето без лепливи раце. Погоден за домашно растение, домашна кујна или градина.;. 4. Долготрајни : жолти лепливи стапици за овошни мушички со надградено силно лепило, така што тие се ОТПОРНИ НА УВ И водоотпорни. Не треба да ги заменувате додека не бидат целосно покриени со грешки. 5. Нанесете на отворено или внатрешно растение. Облиците на сонце и цвеќе можат да направат вашите растенија во саксии да изгледаат посебно. Одлично за надворешни или внатрешни растенија, особено растенија во саксии. 6. Целни Видови Овошна Мушичка, Бели Муви, Трип, Комарец, Комарец, Мува. Забелешка : . Чувајте го производот подалеку од дофат на деца и домашни миленици. Ако случајно го допрете лепилото, веднаш измијте ги рацете со сапун или производи на база на масло. 36 Парчиња Лепливи Стапици За Овошна Мува, Бела Мува, Габична Комарец, Комарец и Бубачка За Внатрешна/Надворешна/Кујна, Нетоксични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат