.

.

PlayWorld Кујна Врска Кујнски Апарат Плејсет

PlayWorld Кујна Врска Кујнски Апарат Плејсет

DEN 2239.68

Достапност
Достапно за нарачка

Преправам плати домашен апарат е направен од пластика, вклучува соковник, миксер, автоматски дозер за вода и котел. Децата можат да истурат вода во машината за кафе и да го притиснат копчето за да излезе водата. Карактеристики : Големина На Пакетот : 10, 43х3, 15х12 Уникатен стил На Игра : Децата можат да прскаат вода користејќи ја машината за кафе. Звуци и Ефекти : Реални Звуци за подобро искуство со играње улоги. Охрабрува : Ги Охрабрува децата да вршат домашни работи и да ги одржуваат домашните работи чисти. Препорачана Возраст : 3+ ТОНИ ЗАБАВА. Одлична забава за деца и обично станува нивна омилена играчка, рацете надолу. Гарантирано ќе биде тони забава!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Оваа играчка е лесна за употреба и е подготвена за играње веднаш надвор од кутијата. ПРИФАТЛИВА. Play World нуди најдобра вредност за најдобра цена, секој пат и оваа играчка ќе го направи вашето дете среќно без да потроши богатство. НАСМЕЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ. Сакате да го насмеете вашето дете? Во Игралиштето нашите играчки се создадени имајќи го предвид детето. Затоа, насмејте ги денес со нашите најнови иновации во забавата. Игралиште : БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ. Play World прави над 2000 + играчки за деца, вклучувајќи сѐ од rc автомобили, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Затоа, купете од бренд на кој можете да му верувате. Купете Игралиште и секоја играчка доаѓа со нашата 100% Забавна Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат