.

.

Атвуд Голема Игра Отворена Серија 2.25 Држачи За Прачки, Нерѓосувачки Челик

Атвуд Голема Игра Отворена Серија 2.25 Држачи За Прачки, Нерѓосувачки Челик

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Држачи За Шипки Од Не ' рѓосувачки Челик - Голема Серија На Игри 2.25" Дијаметар11" Должинатадрвени држачи за прачки од нерѓосувачки челик ја задоволуваат потребата за најдобри во финишот, функцијата и издржливоста.Полирана цевка од нерѓосувачки челик од 316 степени За заптивка отпорна на корозија Обезбедува заптивка за вода околу прирабницата опционална, Отпорна На У. В., Капачето/Заптивката Ја затвора цевката кога не е во употреба.V. отпорен полимер лагер штити финиш на Прачка или ролна Нерѓосувачки Челик Рамна Држачи За Држачи За Шипки Голема Игра Серија 2 25 Дијаметар11 Должина држачи за прачки од Нерѓосувачки челик ја задоволуваат потребата за најдобра функција за завршна обработка и издржливост Полирана цевка од нерѓосувачки челик од 316 степени За отпорност на корозија заптивката Обезбедува заптивка за вода околу прирабницата опционална Заптивка За Капаче отпорна На U V затвора цевка кога не е во useu v отпорни полимер лагер штити заврши На Прачка Или Ролна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат