.

.

Марта Стјуарт МСР2552А Слонова Коска Златен Килим

Марта Стјуарт МСР2552А Слонова Коска Златен Килим

DEN 2879.84

Достапност
Достапно за нарачка

САФАВИЕХ Марта Стјуарт МСР2552А Слонова Коска / Златен Килим Марта стјуарт килими претставуваат широк спектар на дизајни, од ажурирани класици, до апстрахирани природни, до жива геометрија. Оваа колекција црпи инспирација од различните уметнички традиции На Белгија, Тибет, Индија и пошироко. Сите овие килими ја олицетворуваат соработката помеѓу експертите за дизајн Во марта Стјуарт и сафавиех и трансцендентниот квалитет и изработка. Со прекрасни бои и фини влакна, сите овие килими имаат неспоредлива топлина, виталност и карактер. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Марта Стјуарт Од Сафавиех Рачно Изработен Тепих Од Волна Од Вермонт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат