.

.

ГРАЃАНИН Машки Би5052-59е Кварц Часовник Злато Нерѓосувачки Челик

ГРАЃАНИН Машки Би5052-59е Кварц Часовник Злато Нерѓосувачки Челик

DEN 997.44

Достапност
Достапно за нарачка

Безвременската привлечност на златниот часовник е дестилирана во овој часовник и му се дава софистицирано ажурирање. Поседувајќи истакнатаesетика со смело модерни елементи за стилизирање, мазното тонирано бирање со оникс со приказ на датум го оживува случајот и лентата со златен тон. Отпорен на вода СО WR100/10bar, изграден од робустен нерѓосувачки челик и напојуван од кварцно движење, овој часовник носи современа реинвиграција во традиционален стил. Часовници. Граѓански Калибар Г111. Унисекс, Возрасни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат