.

.

Белење на 3Д текст за кратки ракави за мажите со кратки ракави

Белење на 3Д текст за кратки ракави за мажите со кратки ракави

DEN 207.68

Достапност
Достапно за нарачка

Ичиго Куросаки, тинејџер со можност да види духови, ги стекнува силите на душата Рипер и тргнува да ги заштити злобните духови на светот и неговите пријатели и водичи ги напушти душите кон задгробниот живот. Претставувајте го општеството на душата и заштитете го светот од шуплините со овие стилски тимови со Shonen Classic Bleach. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат