.

.

Јининксул Новороденче Девојче Момче Boy Зима Кадифе Комбинезон Облека Новороденче Долги Ракави Ромпер Со Копчиња Розова 3 Месеци

Јининксул Новороденче Девојче Момче Boy Зима Кадифе Комбинезон Облека Новороденче Долги Ракави Ромпер Со Копчиња Розова 3 Месеци

DEN 256.00

Достапност
Достапно за нарачка

Применлива Возраст : 0-18 Месеци.Бебе Есенски Комбинезон, Мали Деца Еднобојни Ромпери Со Долги Ракави Со Копчиња за Девојчиња, Момчиња. Стил : Секојдневен. Големина Шема : . Големина (инч)tttttttt t. Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс. 47 t Bust : t19. Големина : 70/80/90/100. 90должина : t23, 62 t Bust : t21, 26 tsleve : t11, 42 t Age : t6 - 12 Месеци. 20 t Bust : t22. Пријателски Совети : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат