.

.

- Тековен Ram меморија 5Ft6In Xsb Jackrabbit Fullmetal Канистер

- Тековен Ram меморија 5Ft6In Xsb Jackrabbit Fullmetal Канистер

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Целосната метална покривка За Тонско Зајак Од Пејс Едвардс е ултра-ниско-профилна покривка за кревет со алуминиумски летви заштитена со полу-сјајна текстура во прав. Единствената брава за извртување што може да се заклучи на страната на возачот на капакот на креветот доаѓа со 2 клучеви и ви овозможува да го отворите капакот без разлика дали задната врата е нагоре или надолу. Пружината со континуирана напнатост автоматски ќе го повлече капакот до канистерот додека повлекувањето на ременот повторно ќе го вклучи капакот и ќе го заклучи со чекори од 12 инчи по шините за да можете да возите со капакот делумно отворен. Каналот на крајот од капакот може да се користи како рачка за да се овозможи затворање на капакот додека задната врата е нагоре и ќе помогне да се држат елементите подалеку од товарот во креветот на камионот. Бидејќи ниту еден капак од тоне не е водоотпорен, но овој капак е дизајниран да ја канализира водата преку одводни цевки. Темпото Едвардс Целосна Метал Џекрабит е и има 3-годишна гаранција. 19-C RAM МЕМОРИЈА 1500 5 FT6 IN XSB JACKRABBIT FULLMETAL Canister Одговара Изберете : 2019 RAM МЕМОРИЈА 1500 2020-2023 RAM МЕМОРИЈА 1500 ГОЛЕМ РОГ/ОСАМЕНА ЅВЕЗДА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат