.

.

Безгрижно Р. В. Слајд Тенда Замена Ткаенина-156 Должина На Крошна

Безгрижно Р. В. Слајд Тенда Замена Ткаенина-156 Должина На Крошна

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од долготраен тежок винил. Најлонската мрежа е зашиена во ткаенината околу поликордот што се лизга во шината за тенди за дополнително засилување и заштита од кинење и кинење. Големината се однесува на вистинската должина на крошна. Сите настрешници се протегаат до 42". Безгрижно Р. в.Слајд Тенда Замена Ткаенина - 156" Крошна Должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат