.

.

Време и Тру, женски и женски плус V-жици бикини врв

Време и Тру, женски и женски плус V-жици бикини врв

DEN 495.84

Достапност
Достапно за нарачка

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со ова време и врвот на бикини со Tru V-жици за жени и жени со плус големина. Овој врвен костим за капење се одликува со V-жичен фронт со руширање и странично борење за крајната ласкава вклопување. Широките ленти нудат покриеност што ви дава удобно и самоуверено чувство. Доволно симпатична за да ве носиме ова лето и следното… и следното. Спарете го со координативното дно (продадено одделно). Исклучиво на. Прилагодливи ленти. SS Boning. V Wire.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат