.

.

Розов турмалин сребро со прстен со златна плоча

Розов турмалин сребро со прстен со златна плоча

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој прекрасен сребрен прстен е сигурен дека ќе додаде карактер и елеганција на кој било изглед. Се одликува со обложување на родиум за боја. Овој прстен од 2,25 мм вклучува зачудувачки, позлатен, розов туримален нелиз што е 0,6 CTTW. Сигурно е да се потенцира каква било облека. Достапно во целата големина 8. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. : Tourmaline Color : Pinkshape : Cushionweight : 0,6 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Bezelyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. : Bezel Setgold-обложена и полирана завршница Tourmaliner Hodium позлатена за да се спречи измешано во стерлинг сребро.6 ct. T.G.W.Stackable Expressions Brandawable во повеќе димензии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат