.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Ил Гранде Орологио В Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Ил Гранде Орологио В Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 2601.60

Достапност
Достапно за нарачка

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност" Ил Гранде Орологио В " Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат