.

.

Уметнички ткајачи Лацели 18 18 перница

Уметнички ткајачи Лацели 18 18 перница

DEN 595.20

Достапност
Достапно за нарачка

Прекрасна и трендовски, колекцијата Лацели од страна на уметноста на јазолот ја прикажува оваа прекрасна декоративна перница што ќе изгледа зрачна во вашиот простор. Ова парче се карактеризира со многу живописен стил кој е сигурен дека ќе ги привлече вашите гости. Уметност на јазол лацели 18 "x 18" перница (со поли полнење).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат