.

.

Шо Приклучоци Машински Приклучок За Проширување, Т-Рачка, 2.62 Н 52003-1

Шо Приклучоци Машински Приклучок За Проширување, Т-Рачка, 2.62 Н 52003-1

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Механички Приклучок За Проширување, Големина На Бајпас Врска Што Не Е Применлива, Тип На Бајпас Врска Не Е Применлив, Пол На Бајпас Навој Не Е Применлив, За Максимален Дијаметар На Цевката Внатре 1,71 инчи, За Минимална Цевка Внатрешен Дијаметар 1,55 инчи, За Големина На Цевка 1 5/8 инчи, Рачка Материјал Месинг, Вклучена Порта/Црево За Полнење Вода Не Е Применливо, Максимален Заден Притисок (Воздух) 5 пси, Максимален Заден Притисок (Вода) 11,5 стапки глава, Вкупна Висина 2.62 Во, Катанец Оков Дијаметар Не Се Применува, Плоча Материјал Цинк-Обложени Челик Тип На Предметот : Механички Експанзија Приклучок. Марка : ШО ПРИКЛУЧОЦИ. Производителот Дел Број : 52003-1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат