.

.

Новороденче Бебе Ноќта На Вештерките Дуксери Со Долги Ракави Ромпери Везови Со Букви Од Тиква Есенски Боди

Новороденче Бебе Ноќта На Вештерките Дуксери Со Долги Ракави Ромпери Везови Со Букви Од Тиква Есенски Боди

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Големина (инч)tttttt. 70t Length : t14. 96 t Bust : t19. 69 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80t Length : t15. 75 t Bust : t20. 47 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t16, 54 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Length : t17. 32 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Име : Бебе Девојки Момчиња Дуксери Ромпери. Пол : бебе девојки/момчиња. Материјал : 95% Полиестер + 5% Спандекс. Шема : Везење Со Букви Од Тиква. Содржина На Пакетот. 1 X Дуксери Ромперс МАТЕРИЈАЛ : нашите дуксери за бебиња се изработени од 95% полиестер и 5% спандекс, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : Боди За Бебиња За Ноќта на Вештерките користат тиква, везови со букви, врат на екипажот, дизајн со долги ракави, затворачите на дното прават пелени да се сменат со ветре, што го прави пригоден избор за зафатените родители. ПРИЛИКИ : Со својот симпатичен и стилски дизајн, комбинезоните за мали деца сигурно ќе вртат глави каде и да одите. Без разлика дали го носите вашето малечко во парк, плажа или само на прошетка, тие ќе изгледаат преслатко во овие удобни и стилски комбинезони. КАКО ДА СЕ СОВПАДНЕ : новородените облеки за девојчиња и момчиња може да се совпаднат со патики, рамни чевли итн, ова е навистина привлечно кога вашето мало бебе ја носи оваа мала бебешка облека. НАЈДОБАР ПОДАРОК за БЕБЕ : облека За Ноќта на Вештерките За Новороденчиња, убави подароци за вашето бебе, вашето бебе ќе ве сака повеќе. Пакетот вклучува : 1* дуксери ромпери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат