.

.

Женски Шафран Затворен Пети Лента За Глуждот Д-орсеј Пумпи

Женски Шафран Затворен Пети Лента За Глуждот Д-орсеј Пумпи

DEN 831.84

Достапност
Достапно за нарачка

Стил : Тип На Затворање Д-орсеј : Тип На Ремен За Тока : Тип На Пета За Ремен За Глуждот : Висина На Блок Пета : 1,5 Материјал : Синтетички Единствен Материјал : Вештачки Стил На Пети : Прилика Со Затворен Прст : Обичен РОДИТЕЛ ШКУ : Родителска Марка : ЕСПРИТ. Пета : 1,75 инчи (4,45 СМ) . Материјал : Синтетички. Боја : Црна. Облик На Пети : Зашилен Прст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат