.

.

Инова Шампион Тл Талвеј Возач Голф Диск [Боите може да се разликуваат]

Инова Шампион Тл Талвеј Возач Голф Диск [Боите може да се разликуваат]

DEN 799.84

Достапност
Достапно за нарачка

ТЛ е брат на сигурната Птица. Овој диск ја има истата голема брзина и се лизга како Тебирд, но е исправен летајќи со помалку бледнее на крајот од летот. "Л" се залага за"Помалку Пренапорно" и " Подолго". Ако барате директен летечки максимален возач на автопат, одговорот е тл. Рејтинг на летот на производителот : Speed Glide Turn Fade7501 Joe Универзална Шема На Летови : RNGHSSLSSPWR4. 5-1+24 Innova Шампион Tl Талвег Возач Голф Диск.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат