.

.

Соимои Вискоза Ткаенина Леопард Кожа Мал Печатење Шиење Ткаенина Двор Широк

Соимои Вискоза Ткаенина Леопард Кожа Мал Печатење Шиење Ткаенина Двор Широк

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината . Материјал : Вискоза Предиво Брои : 30сф*30сф ГСМ : 115. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Употреба на✤ : Ткаенината Од Вискоза е совршена за летна облека, туника, фустани и блузи.Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат