.

.

Универзална Кутија За Паричник Со Црна Спојка Со Ремен за Јаже ЗА IPHONE XR Xs Galaxy S8 S9, Jitterbug Smart2, Moto Z Z4, LG V G G7

Универзална Кутија За Паричник Со Црна Спојка Со Ремен за Јаже ЗА IPHONE XR Xs Galaxy S8 S9, Jitterbug Smart2, Moto Z Z4, LG

DEN 207.68

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилност : Универзалноод кредитни картички до вашиот паметен телефон, овој Паричник нараквица содржи складирање за сите најважни работи. Поедноставете го вашиот живот и носете повеќе со помалку. Оваа спојка торба комбинира погодно складирање со мода!. ТЕЛЕФОНСКИ ПРОСТОР : надворешниот страничен панел има торбичка со затворање на копчето. Ова е универзален дизајн кој одговара на повеќето паметни телефони. Ќе се сместат телефони до 6.2" висок. . СКЛАДИРАЊЕ : Отпакувајте го куќиштето за да откриете 3 дарежливи панели за складирање и 1 слот за монети со патент. Постојат вкупно 6 слотови за кредитни картички : 3 еден лево и 3 десно. . НАРАКВИЦА : Вклучува соодветен ремен за зглоб. БОЈА : надворешноста е мат црна и текстурираниот материјал ќе одолее на отпечатоци од прсти акцентите на патентот се златни. Внатрешните панели се обликувани со црна/бела шарена шема. Универзална Кутија За Паричник со Соодветен Нараквица. Мат Текстурата ќе Се Спротивстави На Отпечатоците од Прсти, така што Вашиот Случај Ќе Изгледа Остар Цел ден. Тенок Дизајн Уште Се Проширува За Да Се Открие Повеќе Слотови Картичка. Универзален Џеб Наменет За Складирање На Вашиот Телефон. Квалитетното Затворање На Патентот Гарантира Дека Вашите Скапоцености се Безбедни и Безбедни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат