.

.

# 1 Тип АБ Само-Прислушување Завртки Шест-Лобус Тава Главата 18 - Нерѓосувачки Челик - Картон

1 Тип АБ Само-Прислушување Завртки Шест-Лобус Тава Главата 18 - Нерѓосувачки Челик - Картон

DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

Прицврстувач Суперсторе Нуди Рефус Завртки За Самопреслушување - #6 х 1 " / ТИП АБ / Шест-Лобус (Торкс) Погон / Глава На Тава / 18-8 Нерѓосувачки Челик во 4500 Компјутер. Картони #6 х 1 " Тип АБ Завртки За Самопреслушување / Шест-Лобус (Торкс®) / Глава На Тава / 18-8 Нерѓосувачки Челик - 4500 Парче Картон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат