.

.

Букер Женско Мини Долно Здолниште Измешајте Здолниште За Продолжување На Кошулата Со Копчиња Продолжување На Кошулата Слоевитост Горе Дно

Букер Женско Мини Долно Здолниште Измешајте Здолниште За Продолжување На Кошулата Со Копчиња Продолжување На Кошулата Слоевитост

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С Половината : 96см/37.82" предна должина : 36см/14.09" Должина На Предната страна : 33см/12.Женско Мини Долно Здолниште Долно Здолниште Измешајте Здолниште За Продолжување На Кошулата Со Копчиња Продолжување На Кошулата Слоевитост Горе Дно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат