.

.

Градниците За Жени Притискаат Нагоре Без Долна Жица Плус Големина Целосна Покриеност Спорт Секојдневно За Доделување Гради Без Челични Прстени Долна Облека Секој

Градниците За Жени Притискаат Нагоре Без Долна Жица Плус Големина Целосна Покриеност Спорт Секојдневно За Доделување Гради Без

DEN 792.00

Достапност
Достапно за нарачка

СЕЛОНЕ 2023 Градници За Жени Притисни Нагоре Без Долна Жица Плус Големина Целосна Покриеност Спорт Секојдневно За Опуштени Гради Без Челични Прстени Долна Облека Долна Облека Секојдневни Градници За Жени Спортски Градници За Жени Виолетова Своман Спортски Градник Без Челични Прстени Секојдневни Градници Елек Долна Облекаear Карактеристики : 1 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.—— 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, неповторливо .—— 4.Ве прават супер и заводливи.—— 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за животот на двојките. ——Сезона : Четири СезонаПол : ЖенитеПовод : Материјал : ПолиестерСтил : Случајни, Како да се мијат : Рака мие ЛадноОна што ќе добиете : 1 PC Жените долна облека 【ГОЛЕМИНАТА СОВЕТ】се Однесуваат на нашата големина на табелата гаранции најдобро одговара. За целодневна удобност, изберете ја вашата вистинска големина. Ако сте помеѓу големини, земете ја поголемата големина за подобар лифт и поддршка. ●ЗАТВОРАЊЕ НА КУКИ и ОЧИ за сигурно вклопување и лесно ставање и соблекување на градниците за жени безжично. Затворачот обезбедува сигурно вклопување за секое движење додека го прави овој удобен градник лесен за откачување. ●ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА СВЕТЛИНАТА

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат