.

.

Машки Пролет Летен Врвен Краток Костум Патент Ревер Со Кратки Ракави Печатење На Пес Моден Секојдневен Спортски Костум

Машки Пролет Летен Врвен Краток Костум Патент Ревер Со Кратки Ракави Печатење На Пес Моден Секојдневен Спортски Костум

DEN 399.68

Достапност
Достапно за нарачка

67" РАКАВ : 22СМ/8.лесна Мека Ткаенина За Удобно Искуство, лесна За Носење, Без Брчки Одлични За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Состанок,Одмор, Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа.64" РАКАВ : 23СМ/9.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат