.

.

СУШТИНСКО МЕСТО-ЗА НЕГА НА КОЖАТА Д-Р КУЧЕ кт

СУШТИНСКО МЕСТО-ЗА НЕГА НА КОЖАТА Д-Р КУЧЕ кт

DEN 559.20

Достапност
Достапно за нарачка

Донесете дома пакет Дермоскент Од Суштинско значење 6 за оптималното здравје на кожата на вашиот крзнен најдобар пријател. Нема ништо полошо од тоа да го видите вашиот најдобар пријател чешање и непријатно. Сакате кожата на вашето куче да биде најдобра, така што тој или таа ќе се чувствува добро. Го враќа хидролипидниот филм за оптимална хидратација. Суштински 6 за кучињата го почитува природниот мирис на кучето и помага да се воспостави рн балансирана средина за да напредуваат кожата и косата на вашето куче. Тоа помага да се одржи растот на косата и во исто време да се намали опаѓањето на косата. Дермоскентното Место За кучиња ќе ги намали иритациите на кожата на вашето кученце со антиоксиданси и ќе ја заштити кожата од слободните радикали. Тоа е лесен распоред за примена на една пипета секоја недела за почетен третман од 2 последователни месеци, проследено со редовен и континуиран третман онолку долго колку што е потребно или најмалку еднаш месечно секој квартал. Дермоскент Суштински 6 е производ без мирис. Дермоскент Суштински 6 Место-На Нега На Кожата Д-Р Куче 4-брои : Враќа хидролипиден филм за хидратација. Одржува оптимална рн рамнотежа за здравјето на кожата. Помага во намалување на иритациите и опаѓањето на косата. Го одржува растот на косата. 4 пипети од 0,08 fl oz. Дермоскентно Место за кучиња е производ без мирис. Не голтај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат