.

.

Alivia Ford Plusенски плус големина уништени слаби фармерки

Alivia Ford Plusенски плус големина уништени слаби фармерки

DEN 638.40

Достапност
Достапно за нарачка

Вашите во секое време, каде било фармерки се тука од Аливија Форд. Овие фармерки со пет џебни тексас, во слаба силуета, имаат вознемирено детали за тој ретро-инспириран изглед на тоа. Спарете ги овие фармерки со омилениот мета или врв и сите сте поставени. Материјал : 71% памук/25% полиестер/3% други влакна/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 16 W. ФИТ : Слаба нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : потресени детали; јамки на ременот; манжетни полите. Plusенски плус потресени слаби фармерки од Аливија Форд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат