.

.

Швајцарски технолошки девојки Парка, големини 4- & плус

Швајцарски технолошки девојки Парка, големини 4- & плус

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Швајцарската технологија Парка - Оваа парка ќе биде одлична за активности на отворено на вашата ќерка кои имаат одлики на вода и ветер. Исто така, има одвојлив аспиратор во случај детето да чувствува дека облеката се чувствува премногу гломазна. Покрај тоа, тоа е машинско миење и многу лесен за одржување. Врвот отпор, експлозија на врв, прилагодлив аспиратор/отстранлив аспиратор : Машински миење ладен нежен циклус. Измијте со слични бои. Само што не-хлор белило кога е потребно. Tumble Dry Low.low Iron. Не исушете го чисто. Подигнете го Faux Fur пред да се извалкаат Контантите : 82% полиестер/18% памук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат