.

.

Женска женска кожна кожена фау плута клинови

Женска женска кожна кожена фау плута клинови

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Сандалите со пети од клин со отворено пети од Бринли Ко. Се одликуваат со врвни кожни кожни кожни нагоре со мулти-влакнест стил што ги покрива вампирите, прстите и манжетната на глуждот. Патент со потпетица создава лесен влез во стапалото и потпетици од клин од плута, го завршуваат изгледот. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат