.

.

Стаклена градина Стол Назад Цвет Декоративни Око-фаќање Исклучителни Рачно Изработени Еднократно Сцена Распоред Нордиски Мори Стил Свадба Стол Декорација Букет ?

Стаклена градина Стол Назад Цвет Декоративни Око-фаќање Исклучителни Рачно Изработени Еднократно Сцена Распоред Нордиски Мори

DEN 527.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Откако ќе го врзете овој свадбен стол назад цвет на столици и клупи, нема лесно да падне, па затоа е издржлив. Во меѓувреме, тоа е реално и ќе го одржува деликатниот изглед на цути долго време.Со реален изглед и живописни бои, овој стол назад лажен цвет ќе биде одлична алтернатива на вистинските цвеќиња. И тоа е добра декорација за вашата забава, свадба, куќа и така on.It изработен е од вештачки свилен цветен материјал.Должината на производот е 30 см а ширината е 20cm.It погоден е за свадба, банкет, забава, ресторан, хотел и така натаму.Име на ставка : Букет Материјал : Вештачка Свила Цвет Употреба : Свадба Декорација Карактеристики : Декоративни, Еднократно, Распоред На Сцена Детали За Големината : 30см х 20см/11.81 "х 7.87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Букет Откако ќе го врзете овој свадбен стол назад цвет на столици и клупи, нема лесно да падне, па затоа е издржлив. Во меѓувреме, тоа е реално и ќе го одржува деликатниот изглед на цути долго време. Со реален изглед и живописни бои, овој стол назад лажен цвет ќе биде одлична алтернатива на вистинските цвеќиња. И тоа е добра декорација за вашата забава, свадба, куќа и така натаму. Таа е изградена од вештачка свила цвет материјал. Должината на производот е 30см, а ширината е 20см. Таа е погодна за свадба, банкет, забава, ресторан, хотел и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат