.

.

Багажник За Фен За Коса, Држач За Фен За Коса Поставен На Ѕид За Бања

Багажник За Фен За Коса, Држач За Фен За Коса Поставен На Ѕид За Бања

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Багажник за Фен за коса, Држач за Фен За Коса Монтиран на Ѕид 3 парчиња Држач За Бања Спецификација : Тип На Предмет : Материјал За Фен За Коса Монтиран На Ѕид : Спецификација На Пластичен Производ : Список Со Пакети 3 комплети : Решетка За Фен За Коса Монтирана на Ѕид 3 x Налепница ЗА Необележување СИЛЕН НОСИВОСТ : држачот поседува силен имот на носење, без паста, едноставен без удирање, лесен за употреба. ФОРМА НА КИТ : држачот е дизајниран во форма на опашка на кит, што е многу слатко и додава повеќе интереси во вашиот живот!. ВОДООТПОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : тестирано е и докажано дека држачот е постабилен во влажни и влажни услови и нема да падне. Можете да го користите со доверба!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат