.

.

Комплет За Услуги за Косилка За трева Погоден За Класични И Спринтерски Мотори

Комплет За Услуги за Косилка За трева Погоден За Класични И Спринтерски Мотори

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Комплет За Услуги За Косилка За трева Погоден За Класичен И Спринт Мотор Спецификации : Тип : Сервис Китгувернер Спрингс : Одговара за Спринт И Класични Мотори 691859 692211примерна Сијалица : За 694394 4178 494408 4128 3-4hp engin20-178air Филтер : за 698369 4216 5099 30919 Свеќичка : За Stihl За Husqvarna Eо Poulan 1110 400 7005пакет Вклучени : 7 ПАРЧИЊА Косилка Услуга Kit Note : 1.Ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење.2.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Комплет За Услуги За Косилка За трева Погоден За Класични И Спринтерски Мотори. Спецификации : . Тип : Сервис Китгувернер Спрингс : Одговара за Спринт И Класични Мотори 691859 692211примерна Сијалица : За 694394 4178 494408 4128 3-4hp engin20-178air Филтер : за 698369 4216 5099 30919 Свеќичка : За Stihl За Husqvarnachо Poulan 1110 400 7005. Вклучен Пакет : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат