.

.

Оригинална Подлога За Држач За Душеци Отпорна На Лизгање, Големина На Футон, Помага Да Се Спречат Лизгањето На Креветот И Горниот Дел, Затворачот Работи На Троседот

Оригинална Подлога За Држач За Душеци Отпорна На Лизгање, Големина На Футон, Помага Да Се Спречат Лизгањето На Креветот И Горниот

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Оригинална Подлога За Држач За Душеци Отпорна На Лизгање, Големина На Футон, Помага Да Се Спречат Лизгањето На Креветот И Горниот Дел, Затка Работи На Софа, Кауч, Душеци, Лесна Облога, Силни, Издржливи Рачки Помагаат Во Оригиналната Подлога За Држење На Душекот Отпорна На Лизгање, Големина На Футон, Помага Да Се Запрат Креветот И Горниот Дел Од Лизгањето, Затка Работи На Софа, Кауч, Душеци, Лесен Трим, Силни, Издржливи Зафати Помагаат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат